Siparişimin kargo takibini nasıl yapabilirim ?

 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyeliğinizde kayıtlı mail adresiniz üzerinden bilgi paylaşıyoruz.

Kargo takibiniz için agucino.com.tr üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparişlerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada ürün listesi sağ üst köşesinde yer alan "Kargom Nerede" butonu ile kargo takibini yapabilirsiniz.

 

 

Sipariş ettiğim üründe kullanım sonrası problem yaşıyorum, ne yapmalıyım ? 

 

Problem yaşadığınız ürün için , 0532 694 82 11 numaralı telefondan çağrı merkezimize ulaşarak veya iletişim bölümümüzde bulunan mail adresimize talebinizle ve problem sebebinizle ilgili mail atabilirsiniz. Ürün incelendikten sonra size talebinizle ilgili geri dönüş yapılacaktır.Ürün firmaya ulaştıktan sonra firmanın ürünü incelemesi için 21 iş günü yasal süre hakkı vardır.

 

 

Siparişimi teslim aldım fakat ürünü beğenmedim, bedeni küçük/büyük geldi, ürün hatalı gönderildi veya ürünü almaktan vazgeçtim gibi durumlarda ne yapmalıyım ? 

 

Ürünü teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde agucino.com.tr üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparilerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada yer alan "Kolay İade" butonu ile iade kargo talebinde bulunabilirsiniz. (Not: iade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve tüm kutu içeriği ile birlikte eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir)

İadesi istenilen ürünlerin orjinal kutusuna , kılıf ve ambalajlarına zarar verecek ve satılabilir özelliğini kaybettirecek bant, yapışkan ,zımba vb., malzemeler ile ürünlerin orjinalliğini bozacak değişikliklerin yapılmamış olması gereklidir.

İade talebinde bulunduktan sonra YURTİÇİ KARGO görevlisine 591912468 sözleşme kodumuzu ileterek ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığı gün gerekli incelemeleri yapılır ve iadeye uygun ise aynı gün içerisinde iadeniz ürünü satın almış olduğunuz kredi veya banka kartınıza eksiksiz olarak iade edilir.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR