Siparişimi teslim aldım fakat ürünü beğenmedim, bedeni küçük/büyük geldi, ürün hatalı gönderildi veya ürünü almaktan vazgeçtim gibi durumlarda ne yapmalıyım ? 

 

Ürünü teslim aldıktan sonra 15 gün içerisinde agucino.com.tr üyeliğinize giriş yapınız. "Hesabınız"da yer alan "Siparilerim" listesinden ilgili siparişinizi seçiniz. "Sipariş Detayı" sayfasına tıklayınız. Açılan sayfada yer alan "Kolay İade" butonu ile iade kargo talebinde bulunabilirsiniz. (Not: iade edilecek ürünün kullanılmamış olması ve tüm kutu içeriği ile birlikte eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir)

İadesi istenilen ürünlerin orjinal kutusuna , kılıf ve ambalajlarına zarar verecek ve satılabilir özelliğini kaybettirecek bant, yapışkan ,zımba vb., malzemeler ile ürünlerin orjinalliğini bozacak değişikliklerin yapılmamış olması gereklidir.

İade talebinde bulunduktan sonra YURTİÇİ KARGO görevlisine 591912468 sözleşme kodumuzu ileterek ürünü karşı ödemeli olarak bize gönderebilirsiniz. Ürün tarafımıza ulaştığı gün gerekli incelemeleri yapılır ve iadeye uygun ise aynı gün içerisinde iadeniz ürünü satın almış olduğunuz kredi veya banka kartınıza eksiksiz olarak iade edilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR